Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
FBT
LBL-1
LBSL
LU basketbola līga
SBL
US stāsti
Vīriešu 1.komanda
Klubs
 • Latvijas studenti gatavošanos PU noslēdz ar uzvaru pār Melnkalni
  17.08.2017

  Šodien Gunta Endzela vadītā Latvijas studentu basketbola izlase Ķīnas pilsētā Siaņā aizvadīja noslēdzošo cīņu četru nāciju turnīrā, tiekoties ar jau pirms spēles zināmo turnīra uzvarētāju Melnkalni. Aizraujošā cīņā latvieši prata atspēlēties un, pateicoties Linarda Jaunzema veiksmīgajam metienam, pēdējās sekundēs nodrošināja uzvaru ar 75:74.

 • Edgars Lasenbergs. Foto: Māris Greidāns
  Lasenbergam 22 punkti, latvieši piekāpjas Ķīnas komandai
  16.08.2017

  Šodien Latvijas studentu basketbola izlase, gatavojoties nedēļas nogales startam 29.Pasaules vasaras Universiādē, aizvadīja otro no trijām spēlēm Ķīnas pilsētā Siaņā notiekošajā četru nāciju turnīrā, tiekoties ar vietējo Ķīnas komandu ,,Baji’’. Arī šoreiz pārāki bija pretinieki – 83:101.

 • Latvijas studentu izlase pirms turnīra atklāšanas spēles pret Serbiju.
  Latvijas studenti saspringtā cīņā piekāpjas Serbijai
  14.08.2017

  Šodien Latvijas studentu basketbola izlase, gatavojoties nedēļas nogales startam 29.Pasaules vasaras Universiādē, aizvadīja pirmo no trijām spēlēm Ķīnas pilsētā Siaņā notiekošajā četru nāciju turnīrā, tiekoties ar Serbijas komandu. Saspringtā spēlē uzvaru guva serbi – 61:89.

 • Renārs Birkāns. Foto: FIBAeurope.com
  Latvijas studentu izlase šodien uzsāks cīņas pārbaudes turnīrā Ķīnā
  14.08.2017

  Latvijas studentu basketbola izlase gatavojoties nedēļas nogales startam 29.Pasaules vasaras Universiādē, kas no 17.līdz 31.augustam notiks Taivānas pilsētā Taipejā, šodien aizvadīs pirmo no trijām spēlēm Ķīnas pilsētā Siaņā notiekošajā četru nāciju turnīrā. Pl.14:00 pēc Latvijas laika latvieši tiksies ar Universiādes apakšgrupas pretinieci Serbiju.

 • Foto: Toms Grīnbergs, www.lu.lv
  ''LNK Group'' kļūst par Latvijas studentu basketbola izlases ģenerālsponsoru startam pasaules Universiādē
  10.08.2017

  Trešdien, 9.augustā ''LNK group'' galvenās mītnes preses konferenču zālē risinājās Latvijas delegācijas prezentācija gaidāmajai 29.Pasaules vasaras Universiādei, kā arī īpaši tika prezentēts studentu basketbola izlases ģenerālsponsors - ''LNK Group''.

 • Liene Stalidzāne (sarkanajā formā) jaunajā komandā.
  Liene Stalidzāne pārceļas uz Kanādu un turpmāk pārstāvēs Kalgari ''Dinos''
  02.08.2017

  Liene Stalidzāne, kura aizvadītajās sezonās bija viena no LU sieviešu komandas līderēm, gaidāmajiem gadiem par mājvietu izvēlējusies Kanādu, kur turpinās spēlēt studentu basketbola komandā. Lienes plānos ir arī turpināt studijas augstskolā, tadēļ plašāk par jauno dzīves izaicinājumu stāsta pati sportiste.

 • Renārs Birkāns. Foto: fibaeurope.com
  Renārs Birkāns: ''Par rezultātu ir milzīga rūgtuma sajūta''
  27.07.2017

  Jau vēstīts, ka aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās Eiropas U20 čempionāts, kurā Latvijas izlases rindās startēja arī divi LU basketbola sistēmas spēlētāji Renārs Birkāns un Arvīds Dambenieks. Ja Renārs ir kļuvis par jau ilgadēju Latvijas jauniešu izlašu dalībnieku, tad Arvīdam šāds gods tika pirmo reizi. Jautājām pašiem spēlētājiem par iespaidiem un piedzīvoto.

 • Renārs Birkāns. Foto: fibaeurope.com
  Birkāns un Dambenieks no Eiropas U20 čempionāta atgriežas ar 16.vietu
  25.07.2017

  Nedēļas nogalē Grieķijas pilsētā Krētā noslēdzās ikgadējais Eiropas U20 čempionāts vīriešiem, kurā Latvijas izlases rindās startēja arī divi LU sistēmas spēlētāji - Renārs Birkāns un Arvīds Dambenieks. Diemžēl starts šajā gadā izvērtēs gaužām neveiksmīgs - noslēdzošā 16.vieta un izkrišana uz B grupu.

 • Alise Bruzinska un Anda Kuzmina
  Bruzinska un Kuzmina cīnās Latvijas izlases rindās Eiropas U20 čempionātā
  06.07.2017

  Divas ''Latvijas Universitātes'' basketbolistes Alise Bruzinska un Anda Kuzmina iekļautas Latvijas U20 valstsvienības sastāvā startam gaidāmajā Eiropas čempionātā basketbolā sievietēm. Tāpat šajā izlasē kā viens no treneriem darbojas Guntis Endzels.

 • Liene Stalidzāne pārstāv Latvijas izlasi FIBA ''3 pret 3'' Eiropas kausa kvalifikācijā
  27.06.2017

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Francijā risinājās viens no FIBA ''3 pret 3'' basketbola Eiropas kausa kvalifikācijas posmiem, kur 12 sieviešu komandu konkurencē tika noskaidrotas 6 komandas, kas kvalificēsies finālposmam. Latvijas izlases četriniekā tika iekļauta arī LU komandas spēlētāja Liene Stalidzāne, taču, diemžēl, iekļūt starp Eiropas labākajām izlasēm mūsu dāmām neizdevās.

 • Līdzjūtība...
  26.06.2017

  Skumju brīdī esam kopā ar Hariju, tēvu aizsaulē aizvadot.

 • LU Sporta servisa centra direktors Uģis Bisenieks.
Foto: bk.lu.lv
  Uģis Bisenieks: ''LU ir Latvijas studentu izlases bāzes komanda''
  07.06.2017

  Šovasar no 19. līdz 30. augustam Ķīnas Republikas galvaspilsētā Taipejā risināsies 29. Universiādes spēles, kurās dalības apstiprinājumu saņēmusi arī Latvijas studentu basketbola izlase vīriešiem. Kā intervijā LU basketbola žurnālam ''Par un ap mums'' stāsta BK Latvijas Universitāte direktors Uģis Bisenieks, šī izlase tiks veidota uz OlyBet LBL spēlējošās ''Latvijas Universitātes'' komandas bāzes.

 • Foto: Māris Greidāns
  Skolnieki gūst jaunu pieredzi LU basketbola sistēmas nometnē
  25.05.2017

  Latvijas Universitātes basketbola sistēma 19. un 20.maijā aizvadīja divu dienu nometni, kuras ietvaros trijos intensīvos un daudzpusīgos treniņos spēlētājiem bija iespēja darboties LU basketbola sistēmas treneru vadībā. Prieks, ka līdz ar gatavošanās sākumu gaidāmajai sezonai vairāki jaunie spēlētāji jau tagad apliecinājuši, ka pievienosies LU sistēmai.

 • LU studenti līksmo par izcīnīto čempionu titulu. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU aizraujošā finālspēlē triumfē SELL GAMES, dāmām bronza
  22.05.2017

  Ar aizraujošu finālspēli vīriešu basketbola turnīrā šodien Rīgā noslēdzās starptautiskās studentu spēles SELL GAMES 2017. Finālmačā Latvijas Universitātes komanda ar 94:72 uzveica spēcīgāko Lietuvas studentu komandu Vītautas Dižā universitāti, savukārt sieviešu grupā mūsu studentēm trešā vieta!

 • Filmas ''Sapņu komanda 1935'' reklāmas vizuālis.
  Muzeju naktī kopā ar LU basketbolu iejūties ,,Sapņu komandas 1935’’ tēlā
  19.05.2017

  20. maijā notiekošās ,,Muzeju nakts’’ ietvaros Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, LU basketbola sistēma piedāvās iespēju ikvienam interesentam izmēģināt metienu pa grozu ar Aigara Graubas filmas ,,Sapņu komanda 1935’’ veidošanā izmantoto basketbola bumbu, kā arī aplūkot citas interesantas un Latvijas basketbolam nozīmīgas relikvijas.

 • Kristaps Dārgais. Foto: Māris Greidāns
  Kristaps Dārgais: ''Ja nebūtu LU komandas, visdrīzāk, šobrīd basketbolu nespēlētu''
  16.05.2017

  Puisis no Jumpravas, kurš mākoņos neceļ sapņu pilis un ikdienā spēj savu sirdslietu – basketbolu – apvienot ar darbu un ģimenes dzīvi. Kristaps Dārgais, viens no pasaules labākajiem danku meistariem un profesionāļs basketbolists. Piedāvājam interviju ar vienu no LU basketbola sistēmas spilgtākajiem absolventiem.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbolisti grauj RSU un LSPA, 6.gadu pēc kārtas triumfējot Latvijas Universiādē
  15.05.2017

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā risinājās Latvijas XXVII Universiādes sacensības basketbolā, kuru vīriešu finālā jau 6.gadu pēc kārtas triumfēja Latvijas Universitātes 1.komanda. Mūsu otrais sastāvs ieņēma piektu vietu, savukārt dāmas godpilno trešo.

 • LU sieviešu basketbola komanda aicina uz atvērtajiem treniņiem
  11.05.2017

  Latvijas Universitātes sieviešu baskebola komanda aicina gaidāmās un pirmo kursu esošās LU studentes uz atvērtajiem treniņiem, kas var dot iespēju pievienoties komandas sastāvam. Treniņi norit no 8.līdz 22.maijam.

 • BVEF studenti - LUBL čempioni! Foto: Māris Greidāns
  BVEF – astoņkārtējie LU basketbola līgas čempioni!
  10.05.2017

  Otrdien, 9.maijā ar negaidīti aizraujošām finālspēlēm noslēdzās LU basketbola līgas 14.sezona, kurā šogad čempionu tronī stājās Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes studenti. Šis BVEF komandai bija jau astotais čempionu tituls, savukārt sudraba un bronzas godalgas ieguva attiecīgi ,,Mācībspēki’’ un ,,JF/Krogs Brālis’’.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbols maijā aicina jauniešus uz dienas nometni
  03.05.2017

  Latvijas Universitātes basketbola sistēma 19. un 20.maijā rīkos divu dienu nometni, kuras ietvaros trijos intensīvos un daudzpusīgos treniņos spēlētājiem būs iespēja darboties LU basketbola sistēmas treneru vadībā.

 • Ričards Melderis. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  Ričards Melderis – spēlētājs, kurš apvieno gandrīz neiespējamo
  02.05.2017

  Jau daudzus gadus Latvijas Universitātes sistēma darbojas gan kā iespēja apgūt zināšanas, gan spēlēt profesionālu basketbolu, lai vēlāk dzīvē būtu iespēja gan turpināt profesionāļa gaitas, gan nodoties sevis izvēlētajai profesijai. Tas, protams, nozīmē, ka katrs spēlētājs vienlaicīgi ir arī students.

 • Foto: Māris Greidāns
  ''Leifheit/LU'' ar +13 uzsāk pusfināla sēriju pret ''Latvijas Gāzi''
  28.04.2017

  Ceturtdien, 27.aprīlī Diagnostikas centra zālē tika aizvadīta pirmā pusfināla spēle Dubultamatieru līgas Elites divīzijā, mūsu sistēmas komandai Leifheit/LU tiekoties ar Latvijas Gāzi. Uzvaru ar 78:65 guva mūsējie, līdz ar to sperot soli pretī trešajam finālam pēc kārtas.

 • Anda Kuzmina, Agneta Meikšāne un Anete Ozola. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  Trīs LU spēlētājas cīnīsies par vietu Latvijas U20 izlasē
  21.04.2017

  Latvijas Basketbola savienība informējusi, ka par Latvijas U20 sieviešu izlases galveno treneri apstiprināts Aigars Nerips, kurš starp potenciālajām izlases spēlētājām iekļāvis arī trīs LU komandas dāmas - Aneti Ozolu, Agnetu Meikšāni un Andu Kuzminu. Tāpat kļuvis zināms, ka viens no izlases treneriem būs BK LU vīriešu komandas galvenais treneris Guntis Endzels. Gaidāmais Eiropas U20 čempionāts no 8. līdz 16. jūlijam risināsies Portugāles pilsētā Matusinju.

 • Iznācis nu jau sestais LU basketbola žurnāls ''Par un ap mums''
  20.04.2017

  17.aprīlī, kad LU vīriešu basketbola komanda aizvadīja LBL sezonas noslēdzošo spēli pret ''Jūrmala/Fēnikss'', plašākai sabiedrībai tika prezentēts jaunākais BK LU žurnāls ''Par un ap mums'', kas kopumā ir jau sestais numurs. Sākot no šodienas tas ikvienam interesentam pieejams arī bezmaksas interneta versijā.

 • Renārs Birkāns. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  Studenti LBL sezonu noslēdz ar piekāpšanos “Jūrmala/Fēnikss”
  17.04.2017

  Otrajās Lieldienās, 17. aprīlī, Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda OlyBet LBL sezonas noslēdzošajā spēlē savā laukumā uzņēma “Jūrmala/Fēnikss” vienību. Lai arī lielākā spēles daļa tika aizvadīta līdzvērtīgā cīņā, kopumā studentiem nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 71:77. Rezultatīvākais LU rindās bija Renārs Birkāns ar 16 punktiem.

 • TIEŠRAIDE: Latvijas Universitāte - Jūrmala/Fēnikss
  17.04.2017

  Jūsu uzmanībai sadarbībā ar Sportacentrs.com piedāvājam interneta tiešraidi OlyBet Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlei Latvijas Universitāte - Jūrmala/Fēnikss. Spēles sākums pirmdien, 17.aprīlī, pl.19:00.

 • Ričards Melderis un Renārs Birkāns kopā ar TelCom valdes locekli Dzintaru Berkoltu. Foto: bk.lu.lv
  Melderis un Birkāns tiek apbalvoti ar ''TelCom motivācijas balvu''
  13.04.2017

  Kompānija ''TelCom'', kas ir viens no Latvijas Universitātes basketbola komandas lielajiem sponsoriem, jau trešo gadu pasniedz īpašu balvu komandas spēlētājiem par ''Apņēmību, atbalstu komandai un uzticību''. Līdz šim dāvanu karti saņēma viens izclinieks dažādu kategoriju kopsummā, taču šajā gadā pie balvām tika divi – Ričards Melderis un Renārs Birkāns.

 • Basketbolisti mača galotnē piedzīvo sāpīgu zaudējumu pret ''Ogre/Kumho Tyre''
  13.04.2017

  Trešdien, 12.aprīlī Ogrē tika aizvadīta OlyBet LBL spēle, kurā mājinieku komanda uzņēma mūsu Latvijas Universitātes studentus. Aizraujošā un līdzvērtīgā mačā liktenis izšķīrās mača beidzamajos notikumos, LU kapitulējot ar 82:91.

 • Pauls Bergs. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  ''Leifheit/LU'' ceturtdaļfinālu sāk ar -12 pret ''Sonora''
  12.04.2017

  Otrdien, 11.aprīlī Diagnostikas centra zālē mūsu sistēmas komanda Leifheit/LU uzsāka Dubultamatieru līgas Elites grupas izslēgšanas spēles, jau ceturtaļfinālā tiekoties ar pērnās sezonas fināla pretinieci BK ''Sonora''. Diemžēl mūsējie piedzīvoja zaudējumu ar 49:61.

 • FOTO: LU studenti cīnās apņēmīgi, taču piekāpjas ''Ventspilij''
  03.04.2017

  Svētdien, 2.aprīlī Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja OlyBet LBL spēli, savā laukumā, Elektrum OC, uzņemot līdervienību BK Ventspils. Pēc intriģējoša 1.puslaika ventspilnieki spēja lauzt jauno studentu pretestību un izcīnīt drošu uzvaru visā spēlē ar 83:52, tādā veidā arī garantējot uzvaru regulārajā turnīrā.

 • Linards Jaunzems. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbolisti piekāpjas turnīra tabulas līderiem ventspilniekiem
  02.04.2017

  Svētdien, 2. aprīlī, Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda Elektrum Olimpiskajā centrā uzņēma BK Ventspils vienību. Pirmajā puslaikā studenti ilgi neļāva pretiniekiem iegūt komfortablu pārsvaru, taču spēlē kopumā tomēr nācās atzīt ventspilnieku pārākumu ar rezultātu 52:83. Rezultatīvākais LU rindās bija Linards Jaunzems ar 10 punktiem.

 • TIEŠRAIDE: Latvijas Universitāte - BK Ventspils
  02.04.2017

  Jūsu uzmanībai sadarbībā ar Sportacentrs.com piedāvājam interneta tiešraidi OlyBet Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlei Latvijas Universitāte - BK Ventspils. Spēles sākums svētdien, 2.aprīlī, pl.18:00.

 • Kristaps Porziņģis LU kreklā. Foto: bk.lu.lv
  Kristaps Porziņģis maijā pārstāvēs LU komandu starptautiskā turnīrā
  01.04.2017

  Latvijas Universitātes basketbola sistēmas vadība no NBA spēlētāja Kristapa Porziņģa pārstāvošās aģentūras saņēmusi apstiprinājumu, ka spēlētājam dota zaļā gaisma ikgadējā Latvijas apciemojuma ietvaros pārstāvēt savas augstskolas komandu starptautisko SELL studentu spēļu basketbola turnīrā, kas no 19.līdz 21.maijam risināsies Rīgā.

 • Edgars Lasenbergs. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbolisti svētdien spēkosies ar līderi ''Ventspils''
  31.03.2017

  Šo svētdien, 2.aprīlī LU basketbolisti aizvadīs OlyBet LBL mājas spēli, tiekoties ar spēcīgo BK Ventspils. Mačs Elektrum OC sāksies pl.18:00 un tā tiešraide būs vērojama Sportacentrs.com.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU arī ceturtajā piegājienā atzīst ''Barons kvartāls'' pārākumu
  30.03.2017

  Trešdien, 29.martā DSN tika aizvadīta OlyBet LBL spēle, kurā ''Barons kvartāls'' uzņēma mūsu Latvijas Universitātes komandu. Diemžēl studenti cieta zaudējumu ar 51:81.

 • Dāvis Klegeris. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU/BS Rīga piedzīvo zaudējumu LBL2 astotdaļfinālā un noslēdz sezonu
  28.03.2017

  Otrdien, 28. martā, Latvijas Universitātes basketbola sistēmas attīstības komanda “LU/BS Rīga” aizvadīja otro LBL2 astotdaļfināla spēli, izbraukumā tiekoties ar BK Jelgava/BJSS. Līdz noslēdzošajai ceturtdaļai spēle ritēja līdzvērtīgi, tomēr izskaņā nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 88:104, noslēdzot LBL2 sezonu.

 • Viens no LU studentu komandas šīs sezonas līderiem Renārs Birkāns. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU kā bāzes komanda pārstāvēs Latvijas izlasi Pasaules Universiādē
  28.03.2017

  Šovasar no 19. līdz 30. augustam Ķīnas Republikas galvaspilsētā Taipejā risināsies 29. Universiādes spēles, kurās tradicionāli startēs arī Latvijas studenti. Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) no organizatoriem saņēmusi apstiprinājumu, ka dalībnieku vidū iekļauta arī Latvijas studentu basketbola izlase.

 • Arvīds Dambenieks. Foto: Anna Paula Kuzņecova, bk.lu.lv
  LU/BS Rīga izslēgšanas spēles sāk ar nervozu mača galotni un zaudējumu
  27.03.2017

  Pirmdien, 27.martā pirmo LBL 2.divīzijas astotdaļfināla spēli aizvadīja LU basketbola sistēmas attīstības komanda ''LU/BS Rīga'', kas savā laukumā uzņēma BK Jelgava/BJSS. Saspringtā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 65:71. Atbildes spēle notiks jau rīt Jelgavā.

 • Adrians Šnipke. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LBL-2 izslēgšanas spēles sākas arī mūsējiem: šovakar pret BK Jelgava/BJSS
  27.03.2017

  Jau šovakar, 27.martā savu pirmo izslēgšanas spēli aizvadīs Edija Šlesera trenētā ''Latvijas Universitāte/BS Rīga'', kas LBL 2.divīzijas astotdaļfināla ietvaros sērijā līdz divām uzvarām tiksies ar BK Jelgava/BJSS. Mačs sāksies pl.19:30 un ieeja apmeklētājiem būs bez maksas.

 • LU studenti pēdējā minūtē atzīst ''Jēkabpils'' pārākumu
  22.03.2017

  Trešdien, 22.martā Jēkabpilī tika aizvadīta viena no dienas OlyBet LBL spēlēm, kurā LU studenti tikās ar BK Jēkabpils, ko divas reizes šosezon jau izdevās uzveikt. Arī šoreiz cīņa ritēja spraigi līdz pat mača galotnei, taču neprecīzs metiens pašiem, precīzs pretiniekam un piedzīvots zaudējums ar 61:67.

 • Dāvis Klegeris. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU/BS Rīga regulāro turnīru noslēdz ar divām uzvarām, 1/8 finālā spēlēs pret ''Jelgavu''
  20.03.2017

  Latvijas Universitātes basketbola sistēmas komanda LU/BS Rīga aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdza LBL 2.divīzijas regulāro turnīru, izcīnot divas pārliecinošas uzvaras ar 102:72 un 100:79 pret BJBS Rīga komandu. Līdz ar to arī kļuva zināms, ka jau nākamo pirmdien mūsu komanda 1/8 finālā cīnīsies ar BK Jelgava/BJSS.

 • Liāna Āliņa. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU studentes pirmo reizi šosezon uzveic Tartu Univeristāti
  19.03.2017

  Latvijas Universitātes sieviešu basketbola komanda sestdien, 18.martā pirmo reizi sezonā pieveica Tartu Universitāti, esot pārākas ar 83:73.

 • FOTO: LU basketbolisti 2.pagarinājumā piekāpjas ''Barons'' komandai
  16.03.2017

  Trešdien, 15.martā Elektrum Olimpiskajā centrā Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja OlyBet LBL mājas spēli, tiekoties ar citu Rīgas komandu ''Barons kvartāls''. Uzvaru vien mača 2.pagarinājumā izcīnīja ''Barons'' spēlētāji, esot pārāki ar 91:85. Jūsu uzmanībai piedāvājam spēles foto apskatu.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  Garā cīņā LU tomēr piekāpjas Baronam
  15.03.2017

  Šovakar, 20. martā, Latvijas Universitātes basketbola komanda pēc ilga pārtraukuma aizvadīja mājas spēli OlyBet LBL ietvaros, tiekoties ar Barons kvartāls. Spēle sākumā neko daudz nesolīja, bet beigās tā izvērtās par īstu nervu cīņu ar diviem papildlaikiem. Bijām ļoti tuvu uzvarai, tomēr beigās pieredze un Barons uzvarēja ar 85:91. Mūsu rindās rezultatīvākais Jānis Eiduks ar 27 punktiem.

 • TIEŠRAIDE: Latvijas Universitāte - Barons kvartāls
  15.03.2017

  Jūsu uzmanībai sadarbībā ar Sportacentrs.com piedāvājam interneta tiešraidi OlyBet Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlei Latvijas Universitāte - Barons kvartāls. Spēles sākums trešdien,15.martā, pl. 20:00.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  Renārs Birkāns: ''Mājas spēlēs mūsu motivācija ir fani''
  15.03.2017

  Jau šovakar, 15.martā, Elektrum Olimpiskajā centrā Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīs OlyBet LBL mājas spēli, tiekoties ar citu Rīgas klubu ,,Barons kvartāls’’. Spēle sāksies pl.20:00 un tās tiešraide būs vērojama www.sportacentrs.com, kā arī www.bk.lu.lv.

 • Liene Stalidzāne. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbolistes no ''Igaunijas tūres'' atgriežas ar uzvaru un zaudējumu
  12.03.2017

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 11. un 12.martā, LU sieviešu basketbola komanda aizvadīja Lat-Est WBC izbraukuma spēles Igaunijā. Sestdien mūsu komandai izdevās izcīnīt panākumu pār G4S Noorteliiga (76:55), taču dienu vēlāk krietni grūtāk veicās pret Tallinas Univeristāti - 67:94.

 • Harijs Rubenis: Foto: Māris Greidāns
  Studenti rāda raksturu un pamatīgi pakutina nervus čempioniem
  12.03.2017

  Svētdien, 12.martā Olybet Latvijas Basketbola līgas ietvaros izbraukuma spēli aizvadīja Latvijas Universitātes basketbolisti, kas viesos tikās ar čempioni ''Valmiera/ORDO''. Demonstrējot lielu cīņassparu, LU studenti spēja kā līdzīgs ar līdzīgu turēties pret čempioniem, taču beigās tomēr zaudējums - 80:92.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU basketbolisti piekāpjas “Liepāja/Triobet”
  04.03.2017

  Latvijas Universitātes (LU) basketbola komanda sestdien, 4. martā, OlyBet LBL ietvaros aizvadīja izbraukuma spēli, tiekoties ar “Liepāja/Triobet” vienību. Lielāko daļu spēles laukumā dominēja pretinieki, liekot studentiem piekāpties ar rezultātu 82:106. Rezultatīvākais LU rindās bija Edgars Lasenbergs ar 22 punktiem.

 • Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
  LU dodas uz Liepāju, Lasenbergs motivācijas pilns
  04.03.2017

  Pēc divu nedēļu pārtaukuma OlyBet LBL spēli aizvadīs Latvijas Universitātes studenti, kas šodien pl.17:00 viesos uzsāks cīņu pret šosezon vēl neuzvarēto ,,Liepāja/Triobet’’. Pirms spēles komentāru sniedza viens no LU komandas līderiem Edgars Lasenbergs.