Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Anda Kuzmina, Agneta Meikšāne un Anete Ozola. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
Anda Kuzmina, Agneta Meikšāne un Anete Ozola. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv

Trīs LU spēlētājas cīnīsies par vietu Latvijas U20 izlasē
BK Latvijas Universitāte
21.04.2017

Latvijas Basketbola savienība informējusi, ka par Latvijas U20 sieviešu izlases galveno treneri apstiprināts Aigars Nerips, kurš starp potenciālajām izlases spēlētājām iekļāvis arī trīs LU komandas dāmas - Aneti Ozolu, Agnetu Meikšāni un Andu Kuzminu. Tāpat kļuvis zināms, ka viens no izlases treneriem būs BK LU vīriešu komandas galvenais treneris Guntis Endzels. Gaidāmais Eiropas U20 čempionāts no 8. līdz 16. jūlijam risināsies Portugāles pilsētā Matusinju.

Latvijas komanda (1997./1998.dzimšanas gads) priekšsacīkstēs B grupas turnīrā cīnīsies ar Itālijas, Lietuvas un Portugāles komandām. Astotdaļfinālā B grupas komandas tiksies ar A grupas vienībām (Spānija, Beļģija, Polija, Zviedrija). Uzvarētājas turpinās cīņu par 1.-8.vietu, zaudētājas cīnīsies par 9.-16.vietu un vietas saglabāšanu A divīzijā.

Latvijas U20 izlases galvenais treneris Aigars Nerips: “Kandidātu sarakstā iekļautas 18 spēlētājas. Izvēle nav plaša, turklāt vairākām meitenēm ir veselības problēmas un trīs basketbolistes – māsas Strautmanes un Anna Dreimane – iekļautas arī valstsvienības kandidātu sarakstā. Tāpēc uzaicinām arī divas kadetu izlases spēlētājas, kurām U16 čempionāts būs tikai augustā. Abas savās pozīcijās var būt noderīgas. Darbā man palīdzēs treneri Guntis Endzels un Anita Mikāle. Komandas individuālie treniņi sāksies maija beigās, komandas treniņi – 5. jūnijā. Plānojot darbu jāņem vērā, ka spēlētājas šajā laikā kārtos arī savas mācību lietas. Jūnijā vidū būs nedēļu ilga treniņnometne Strenčos, kur kopā trenēsies arī U18 un U19 izlašu kandidātes. Rīgā iecerētas piecas pārbaudes spēles ar Baltkrievijas un Polijas U20 izlasēm.”


Anda Kuzmina, Agneta Meikšāne un Anete Ozola

Veiksmi un izdošanos mūsējām valstsvienības treniņos! 

Sponsori:

 
 

Atbalstītāji: