Alberts Putāns. Foto: Anna Paula Kuzņecova, bk.lu.lv

''LU/BS Rīga'' sezonas otrajā spēlē pārliecinoši uzveic vicečempionus
BK Latvijas Universitāte
08.10.2017

Svētdien, 8.oktobrī savu otro LBL 2.divīzijas spēli aizvadīja LU basketbola sistēmas komanda ''LU/BS Rīga'', kas tikās ar pērnās sezonas vicečempioni ''Valmiera Glass/ViA''. Kontrolējot spēli teju visu tās gaitu, drošu uzvaru ar 95:78 izcīnīja mūsu komanda. Rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Alberts Putāns (attēlā).

Šī bija dienas vienīgā LBL-2 spēle, kurā mūsu LU/”Rīga” uzņēma Valmieras komandu. Pēc līdzvērtīgi aizvadīta pirmā puslaika, kurā ar 46:43 uzvarēja mājinieki, otrajā puslaikā LU komandai izdevās krietni palielināt savu pārsvaru. Trešajā ceturtdaļā LU ielaida tikai 12 punktus, bet mača izskaņā gandrīz arī sasniedza 100 punktu robežu, beigās svinot uzvaru ar 95:78.

Latvijas Universitātei/”Rīgai” šī bija otrā uzvara sezonas pirmajās divās spēlēs, kamēr „Valmiera Glass/Vidzemes Augstkolai” pirmais zaudējums.

Uzvarētāju sastāvā ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Alberts Putāns, kurš trāpīja četrus no pieciem tālmetieniem. 19 punktus pievienoja Aivis Lēmanis, kuram arī 12 atlēkušās bumbas un trīs piespēles. Kopumā Rīgas komandas sastāvā vismaz desmit punktus guva seši dažādi spēlētāji.

Nākošā spēle mūsu komandai būs 15.oktobrī, kad savā mājas spēlē Rīgas Hanzas vsk.laukumā tiksies ar ''VEF skolu''. Mača sākums pl.12:00.