Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Alise Bruzinska. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv
Alise Bruzinska. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv

Dāmām studentu derbijā kaujinieciska ceturtā ceturtdaļa un piekāpšanās galotnē
BK Latvijas Universitāte
11.10.2017

Trešdien, 11.oktobrī izbrauka cīņu apvienotajā Latvijas-Igaunijas sieviešu čempionātā basketbolā aizvadīja Latvijas Universitātes studentes, kas spēkojās ar citu Rīgas komandu RSU. Lai arī spēles sākums neizdevās, mača gaitā LU dāmas spēja līdzvērtīgi cīnīties ar spēcīgajām pretiniecēm, kā arī galotnē atgriezt intrigu cīņā. Šoreiz gan līdz uzvarai neaizniedzamies - zaudējums ar 55:64.

Šoreiz RSU spēlētājas ātrāk tika galā ar starta drudzi, ātri vien panākot divciparu pārsvaru – 2:13. Turpinājumā cīņa izlīdzinājās un līdz pirmā puslaika beigām punkti krājās līdzīgi – 33:21.

Trešajā ceturtdaļā RSU lēnām palielināja atrāvienu, pēc Sindijas Smirnovas un Zanes Jākobsones-Pelses tālmetieniem divreiz panākot 18 punktu pārsvaru – 49:31 un 52:34. Zīmīgi, ka divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām šķita, ka nekas vairs nemainīsies – 61:44. Un tomēr - Evas Pavlovskas trenētā LU komanda spēja pārliecināt par pretējo!

Valmierietes Anetes Ozolas pārķertā bumba un tālmetiens 135 sekundes pirms finālsvilpes iesāka Latvijas Universitātes ofensīvu. Saldus spēlētāja Alise Bruzinska pēc Ozolas piespēles iemeta nākamo tālmetienu, bet brīdi vēlāk Ozola vēlreiz pārķēra bumbu un RSU spēlētāja Guna Lagzdiņas mēģinājums viņu kavēt tika sodīts ar nesportisko piezīmi. Ozola iemeta abus brīvmetienus, savukārt bumbas kontrole beidzās ar Ievas Jundases tālmetienu – 61:55! Minūtes laikā LU izdevās atspēlēt 11 punktus.

RSU centās maksimāli izmantot uzbrukumam atvēlēto laiku, taču ar punktu gūšanu nesekmējās. Lagzdiņa – pirms tam iemetusi visus piecus brīvmetienus – netrāpīja četrus pēc kārtas, kamēr komanda piecas minūtes nespēja iemest no spēles. Tiesa, arī LU veiksmes brīdis bija garām – divas kļūdas liedza parūpēties par sensacionālu atspēlēšanos. Zanes Ozoliņas divpunktnieks piecas sekundes pirms beigām atjaunoja deviņu punktu pārsvaru, uzstādot gala rezultātu 55:64.

Mūsējo rindās 15 punktus guva Alise Bruzinska, vēl rezuptatīvi spēlējot arī Ievai Jundasei (13) un Anetei Ozolai (11).

Nākošo spēli mūsu komanda aizvadīs jau sestdien, kad savā laukumā pl.17:00 uzņems Liepājas papīrs/LSSS komandu.

Lat-Est WBC
11.okt. | 19:30 | Hanzas vsk.
Rīgas Stradiņa Universitāte – Latvijas Universitāte 64:55 (13:7, 20:14, 19:13, 12:21)
LU:
 Bruzinska 15 (2p 2/8, 3p 3/5, 1p 2/2; 7ab), Jundase 13, Ozola 11, Nordena 8, Kazāka 5, Puļļa 2, Vīnakmene 1, Vīksne, Misus, K. Ozoliņa; Neilande, Milta.

Sponsori: 

   

Atbalstītāji: