Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Par konkursu
Pēdējās izmaiņas veiktas:
09.10.2017

KAS TAS IR?

Konkurss Fakultātes basketbola tribīnēs risinās jau piekto gadu un to organizē Latvijas Universitātes Sporta Servisa Centrs, sadarbojoties ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Konkursa ietvaros LU studenti veido fanu atbalsta grupas, kas kopīgi, izmantojot atraktīvus saukļus, fanu atribūtiku u.c. elementus atbalsta LU basketbola komandu Olybet LBL mājas spēlēs, vienlaicīgi cīnoties par iespējami augstāku žūrijas vērtējumu, lai kvalificētos finālam.

KĀDS IR KONKURSA MĒRĶIS?

Konkurss veicina ne tikai basketbola atpazīstamību Latvijas Universitātē, bet arī lieliski sekmē studiju biedru saliedētību, atbalstot savas augstskolas basketbola komandu, paralēli veicinot studentu patriotismu pret savu augstskolu. LU basketbolsiti to jau ir pierādījuši, ka #studentiVAR spēkoties un uzvarēt arī profesionāļu komandas. Vēl lieliskāk to paveikt kopā ar skaļu atbalstu tribīnēs!

KAS PIEDALĀS KONKURSĀ?

Konkursā aicinātas piedalīties Latvijas Universitātes studentu veidotas komandas, kurām nav obligāti jābūt saistītām ar fakultātes studentu pašpārvaldi, kā arī vienu fakultāti drīkst pārstāvēt vairākas komandas. Esat atraktīvi kursa biedri un vēlaties ārpus studiju piedzīvojumus? Tad konkurss domāts tieši jums!

KAD UN KĀ NOTIEK KONKURSS?

Konkurss risinās no 22.oktobra līdz aprīlim. Lai kvalificētos lielajam finālam, kas risināsies pēdējā BK LU sezonas mājas spēlēm, fanu komandai ir jāsasniedz TOP 4 augstākais žūrijas vērtējums, summējot četrus labākos rezultātus no sezonas priekšsacīkšu spēlēm. Fanu komandas drīkst piedalīties neierobežotā skaitā spēļu un finālistu noteikšanā vērā tiks ņemts 4 augstākie vērtējumi.

KAS VĒRTĒ KONKURSA NORISI?

Katru konkursa kārtu vērtē pieci žūrijas locekļi sekojošā sastāvā: 2 LU SP pārstāvji, 2 BK LU pārstāvji un 1 LU vadības pārstāvis. Žūrijas komisijas priekšsēdētājs ir BK LU mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Dārznieks. 

VĒSTURE

Pirmo reizi konkurss risinājās 2013./2014.gada LBL sezonā un dalību pieteica 5 fakultāšu komandas, starp kurām īpaši izraudzītas žūrijas vērtējumā uzvaru izcīnīja Ekonomikas un vadības fakultātes studenti, savukārt kompānijas TelCom simpātiju balvu braucienu uz ''Aldaris LBL Zvaigžņu spēli 2014'' Jēkabpilī ieguva Ģeogrāfu mafijas pārstāvji. Starp aktīvajām dalībniecēm vēl bija Datorikas, Ķīmijas un Sociālo zinātņu fakultātes komandas. Zīmīgi, ka tieši konkursa ietvaros šajā sezonā LU spēja savā laukumā izcīnīt 4 uzvaras pēc kārtas, kas studentus krietni tuvināja iekļūšanai izslēgšanas spēlēs. Nākošajā gadā dalību konkursā pieteica jau 7 komandas, kuru konkurencē labākie bija Datorikas fakultātes studenti. 2015./2016.gada sezonā pirmo vietu un ceļojumu uz Stokholmu izcīnīja Ķīmijas fakultāte. Gadu vēlāk čempioni 9 komandu konkurencē bija pirmā konkursa uzvarētāji - Ekonomikas un vadības fakultāte, taču pērn, 2016./2017.gada sezonā pirmo reizi uzvaru ieguva Juridiskās fakultātes studentu komanda.

NOLIKUMS