Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes basketbola sistēmas pārstāvju gaitas Europas U18 čempionātā.
BK Latvijas Univeristāte
30.07.2018.

Latvijā, U18 Eiropas čempionāts, notiek jau trešo dienu. Kopumā divās spēlēs, Latvijas izlase ir ieguvusi vienu zaudējumu un vienu uzvaru.

Eiropas U18 čempionātā, Latvijas izlases komanda, 29. 07.2018, aizvadīja otro spēli. Atstājot aiz muguras piedzīvoto zaudējumu pirmajā spēlē pret Horvātijas valstsvienību, otrajā spēlē tika iegūta uzvara pār Grieķijas izlasi  ar rezultātu 80:74.  Trenera Gunāra Gailīša komentārs: “ Milzīgs prieks ir uzvarēt un to izdarīt savu skatītāju priekšā. Ventspilī, notiekošajās A grupas spēlēs, visas komandas spēka ziņā ir ļoti līdzīgas, ko pierāda arī turnīra tabula un spēļu gaita. Divās dienās tikai vienā spēlē viena komanda iekrāja lielāku pārsvaru un nodeva spēli līdz drošai uzvarai. Tikai sīkumi un nianses izšķirs, kuras būs tās komandas, kas sasniegs astodaļfinālu. Trešdienas spēles noteiks, kuras komandas būs astotniekā, un kurām būs jācīnās par vietas saglabāšanu A divīzijā. Katra  spēles epizode var izrādīties gala iznākumā svarīga, tādēļ tam pievēršam lielu uzmanību.”

Latvijas Universitātes basketbola sistēmu U18 izlasē, kopā ar treneri Gunāru Gailīti, pārstāv divi spēlētāji - Adrians Šnipke un Edvards Mežulis. Gunārs Gailītis par mūsu spēlētāju sniegumu komentē: “Mūsu pamatcentra spēlētājs, Eduards Mežulis, pirmajā spēlē ar Horvātijas izlasi, piedzīvoja rokas savainojumu, bet tas viņam neliedz vēlmi turpinās spēli un pārstāvēt Latvijas izlasi. Diemžēl, otro spēli, traumas dēļ, bija jāizlaiž, bet vēljoprojām ceram, ka turnīrā viņš izlasei spēs palīdzēt. Savukārt, Adrians Šnipke, šobrīd ir pabīdīts sev neierastā ceturtā numura pozīcijā. Aizsardzībā, viņš pavadīja ļoti labu spēli pret Grieķijas izlasi, bet uzbrukumā, nešaubos, ka Adrians atvērsies nākamajās spēlēs”.

Otrdien, U18 vīriešu izlasei, grupas trešajā kārtā, ir jāspēlē pret Itālijas valstvienību. Savukārt, trešdien, astodaļfinālā būs jāspēlē pret kādu no B grupas vienībām, lai izcīnītu iespēju spēlēt Rīgā.

Atbalstīsim kopā Latvijas U18 viriešu izlasi un novēlam sasniegt augstus rezultātus!

 

Sponsori: 

    

Atbalstītāji: