Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

BK Latvijas Universitātes jaunieguvumi – Niks Salenieks, Alberts Putāns, Artis Arnītis un Jānis Gertners.
BK Latvijas Universitāte
03.10.2018.

2018./2019. gada sezonā BK Latvijas Universitātes 1. līgas komandai pievienojas četri jauni, talantīgi un spējīgi basketbolisti. Arī šajā sezonā, paliekot pie LU Basketbola sistēmas vērtībām, jaunu spēlētāju attīstīšana, LBL 1 komandas sastāvs tiek papildināts gan ar LU basketbola sistēmas LBL 2 komandas spēlētājiem, gan jauniem talantiem no citām sporta skolām.

Alberts Putāns un Artis Arnītis ir spēlētāji, kuri ar savu attieksmi un profesionālo līmeni ir pierādījuši sevi gan treniņos, gan spēlēs, un šogad no Latvijas Universitātes basketbola sistēmas komandas LBL2 (LU/BS Rīga) pāriet uz LBL1 komandu. Alberts Putāns savu karjeru uzsāka BJBS Rīga klubā. Pašlaik Alberts mācās RSU Rehabilitācijas fakultātē. Līdz šim spēlētāja augstākais rezultāts ir dalība U18 Eiropas čempionātā Latvijā, kur tika izcīnīta sudraba medaļa. Artis Arnītis ir absolvējis Jēkabpils sporta skolu. Absolvējot vidusskolu un izvirzot, mērķi apvienot, gan basketbolu, gan skolu, mācīties Latvijas Universitātē bija lieliska iespēja, kur šo mērķi realizēt. Līdzšinējie augstākie sasniegumi - 2011./2012. g. Latvijas izlases U15 EYOF 5.vieta, 2012.–2013. g. Latvijas izlases U16 kandidāts un 2013./2014. gada BK Jēkabpils LBL 3. vieta. Niks Salenieks ir absolvējis Rīga/DSN sporta skolu, par savu lielāko sasniegumu līdzšinējā profesionālajā karjerā uzskata, izcīnīto vietu 2017. gada Latvijas U18 izlases sastāvā. Nika profesionālā darbība arī atspoguļojas viņa dzīves moto: “Visu, ko dari, dari ar pārliecību un uz 100 %”.  Ceturtais jaunpienācējs LBL 1 komandā ir Jānis Gertners. Viņš ir absolvējis Rīga/DSN sporta skolu. Jānis savu izvēli pievienoties Latvijas Universitātes basketbola sistēmai komentē: “LU ir progresīva un entuziastiska komanda ar lielisku treneru korpusu. Iespēja spēlēt LBL1 komandā būs brīnišķīga pieredze un iespēja izaugsmei”.

LAIPNI LŪGTI KOMANDĀ!

Novēlam, lai Latvijas Universitātes basketbola sistēma ir vieta, kur tiks realizēti jūsu mērķi un tas būtu liels atspēriena solis Jūsu profesionālajā karjerā.