Burtu standarta izmērs

Robertam Bērzem personiskais rekords LU/BS Rīga sastāvā spēlē pret BK Saldus
BK Latvijas Universitāte
03.11.2018.

2. oktobrī LU/BS Rīga komanda Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros aizvadīja spēli viesos pret BK Saldus vienību. Pirmās divas ceturtdaļas spēle ritēja punkts punktā, tomēr noslēdzošajā daļā metienu precizitātē pārāki bija mājinieki, un spēle noslēdzās ar rezultātu 71:78.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, realizējot divu punktu metienu, taču tam sekoja LU/BS Rīga spēlētāja Roberta Bērzes atbildes metiens. Līdz pat pirmās ceturtdaļas pusei mājinieki neļāva izvirzīties vadībā viesiem, bet pēc Gustava Kampusa gūtiem pieciem punktiem pēc kārtas LU/BS Rīga ieguva minimālu pārsvaru (9:8). Līdera pozīciju laukumā uzņēmās Roberts Bērze, kas no kopējiem 23 punktiem pirmajā ceturtdaļā guva 11 punktus. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:21.

Otrās ceturtdaļas pirmās minūtes veiksmīgākas bija viesiem, realizēti divi divpunktu metieni pēc kārtas, kas ļāva LU/BS Rīga komandai izvirzīties vadībā (22:21). Turpinot noteikt spēles ritmu, pārsvars tika palielināts par četriem punktiem (29:25). Pieļaujot vairākas kļūdas uzbrukumā un nerealizējot metienus, mājinieki, izmantojot izdevību, izlīdzināja spēles rezultātu un pēc tam pārsvaru noturēja līdz pat otrās ceturtdaļas beigām.

Trešās ceturtdaļas sākumā, mājiniekiem realizējot divus trīs punktu metienus pēc kārtas, rezultāta starpība palielinājās par sešiem punktiem. LU/BS Rīga piecu minūšu laikā guva tikai piecus punktus, kas deva iespēju BK Saldus komandai palielināt pārsvaru līdz desmit punktiem (37:47). Trešās ceturtdaļas otrajā pusē LU/BS Rīga komanda spēlēja daudz veiksmīgāk, gūstot 12 punktus. Pretinieku lielākais pārsvars spēlē (13 punkti) tika samazināts, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 52:55.

Spēles izšķirošajā ceturtdaļā mājinieki neatļāva LU/BS Rīga komandai pietuvināties vairāk par trijiem punktiem. Ar metienu precizitāti laukumā izcēlās Kārlis Daga-Krūmiņš, gūstot septiņus punktus, tomēr tas nelīdzēja LU/BS Rīgas komandai gūt uzvaru, un spēle noslēdzās ar rezultātu 71:78.

LU/BS Rīga komandai jāatgūstas no zaudējuma un jau pēc divām dienām, 4. oktobrī, savās mājās jāuzņem BJBS Rīdzene/Sportapunkts komanda.

LU:BK Saldus 71:78 (18:21;16:14;18:21;19:23)

LU: Roberts Bērze 23, Artis Arnītis 13, Gustavs Kārlis Kampuss 13), Kārlis Daga – Krūmiņš 10, Ričards Mugurēvičš 6+6AB, Kārlis Kaugars 3, Rihards Aleksandrovs 2, Kārlis Bodrovs 1, Teodors Bergmanis, Noels Enrijs Slivackis.