Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Edijs Šlesers: “Domāju, ka esam uz pareizā ceļa”
BK Latvijas Universitāte
03.12.2018.

Savu trešo sezonu Latvijas basketbola līgas 2. divīzijā uzsākusi Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda. Ar jauniem, perspektīviem spēlētājiem pēc nu jau divpadsmit nospēlētām spēlēm tā LBL2 A grupā ierindojas 4. vietā.

Līdzšinējie rezultāti parāda, ka komandas spēlētāji katrā LBL2 spēlē pierāda, ka viņi ir līdzvērtīgi spēlētāji daudz pieredzējušākajām komandām. Pēc komandas galvenā trenera teiktā, izvirzītais mērķis šajā sezonā ir turpināt attīstīt jaunos spēlētājus un pierādīt, ka Latvijas Universitātes basketbola sistēmas  2. divīzijas komanda sniedz iespēju ikvienam jaunajam spēlētājam kļūt par profesionāli. Edijs Šlesers: “Aug arī pieprasījums pēc mūsu spēlētājiem, katru gadu ir pēctecība no otrās uz pirmo komandu un spēlētāji kļūst labāki. Tā ka domāju, ka mēs esam uz pareizā ceļa.” 

Latvijas Universitāte/BS Rīga komanda ir vērsta uz uzdevumu attīstīt un pilnveidot spēlētājus līdz U-20 vecumam, tādēļ maldinošs ir uzskats, ka LU basketbola sistēmā spēlē tikai studenti. Šeit trenējās labākie spēlētāji, kas vēlas izcīnīt savu vietu Latvijas Universitātes pirmajā komandā vai Latvijas augstākajā basketbola līgā.

 

Interviju ar Ediju Šleseru par Latvijas Universitāte/BS Rīga komandu lasi jaunākajā BK LU žurnālā.

 

 Sponsori: 

   

Atbalstītāji: