Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes basketbols piedāvā plašas iespējas brīvprātīgajiem darbiniekiem
BK Latvijas Universitāte
04.09.2017

Līdz ar jaunā studiju gada sākumu, savu darbību aktīvi atsāk arī Latvijas Universitātes ārpusstudiju projekti, īpaši sporta sfērā. Mūsu augstskolas ārpusstudiju pasākumu veiksmīgas norises pamatā ir brīvprātīgo studentu ieguldītais darbs, kas arī šajā mācību gadā būs neatņemama Latvijas Universitātes sporta dzīves sastāvdaļa.

Visā pasaulē tūkstošiem brīvprātīgo palīdz realizēt tādus vērienīgus sporta pasākumus kā Olimpiskās spēles vai Pasaules futbola čempionāts, kā arī ir neatņemama sastāvdaļa no sporta komandu un federāciju ikdienas. Brīvprātīgie ir kā mugurkauls treneriem, menedžeriem un komandu administrācijai, kas palīdz nodrošināt sekmīgu sporta komandu un federāciju darbību.

Šogad Latvijas Universitāte piedāvā plašas iespējas brīvprātīgajiem darbiniekiem pilnveidoties dažādās, ar sportu saistītās sfērās. Latvijas Universitātei ir divas komandas valsts augstākajos līmeņa čempionātos – Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā un Latvijas futbola Virslīgā, kuru organizatoriskais darbs tiek realizēts tieši ar brīvprātīgo darbinieku palīdzību. Atbalsts ir visdažādākais – no ideju ģenerēšanas, fiziska darba veikšanas, līdz pat pienākumiem, kas nereti saistās ar studentu iegūstamās specialitātes jomu – sporta žurnālistika, video filmēšana/montēšana, sporta pasākumu organizēšana, iekšējo čempionātu vadīšana, komandas menedžēšana un citi pienākumi. Līdz ar to brīvprātīgais darbs kalpo ne tikai jaunu personību iepazīšanai un brīvā laika aizpildīšanai ārpus studiju prcesa, bet gan arī tā ir lieliska iespēja sevi parādīt plašākai sabiedrībai, kā arī iegūt pozitīvas rekomendācijas un darba pieredzi sev interesējošā specialitātē.

Ja arī Tu vēlies ieguldīt savu laiku un spēkus Latvijas Universitātes sporta attīstībā, aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu karlis.darznieks@lu.lv vai zvanot +371 26326551. Aicinām pieteikties ikvienu interesentu, arī bez pildāmo darbu vīzijas un iepriekšējas pieredzes. Tikai kopā mēs varam padarīt savu augstskolu labāku.

Sponsori: 

 
 

Atbalstītāji: