Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Basketbola līgas 13.sezona startēs oktobrī - sākusies pieteikšanās
BK Latvijas Universitāte
11.09.2017

Līdz 25.septembrim Latvijas Universitātes studenti ir aicināti pieteikties jaunajai LU Basketbola līgas sezonai, reģistrāciju veicot savas fakultātes komandai vai arī individuāli. Šī būs jau 13. LU Basketbola līgas sezona.

Līdz ar jauno studiju gadu savai 13. sezonai gatavojas arī Latvijas Universitātes Basketbola līga (LUBL). Arī šogad turnīra formāts tiks veidots uz fakultāšu bāzes, kā jau tas ir bijis iepriekšējās sezonās. Jaunajai sezonai startu paredzēts dot oktobra sākumā, līdz ar toļ komandu reģistrācija notiks līdz 25.septembrim. Aizvadīto gadu komandu pārstāvji aicināti elektroniski apstiprināt komandas līdzdalību arī šajā sezonā, rakstot uz linards.jaunzems@gmail.com.

Turnīrā laipni aicināti piedalīties arī jaunie LU studenti, kuriem ir iespeja startēt kādā no LU Basketbola līgas komandām vai arī izveidot savu. LU Basketbola līgas organizatori šogad piedāvā ''LUBL iepazīšanās treniņu'', kura ietvaros būs iespēja noskaidrot visu interesējošo informāciju par LUBL, iegūt komandu pārstāvju kontaktus, kā arī iepazīt LU Basketbola treniņu bāzi, kur arīdzan tiks aizvadīta LU Basketbola līgas 13.sezona. Treniņš notiks šo cetutdien, 14septembrī pl.19:00 Diagnostikas centra sporta zālē, Grebenščikova ielā  (ieeja no Pirts ielas puses ''Dienesta ieeja'', tālāk dodoties taisni līdz gaiteņa galam un pa labi). Iepriekšēja pieteikšanās uz treniņu, rakstot uz linards.jaunzems@gmail.com.

Ar turnīru varat iepazīties ŠEIT.

Sponsori: 

 
 

Atbalstītāji: