Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Adrians Šnipke uzbrukumā pret ''Valmiera Glass/ViA'' sezonas pirmajā savstarpējā spēlē. Foto: Māris Greidāns, bk.lu.lv

Kad ar 91 punktu uzvarai nepietiek - svētku priekšvakarā piekāpšanās valmieriešiem
BK Latvijas Universitāte
17.11.2017

Piektdien, 17.novembrī Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīta LBL 2.divīzijas spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass/ViA'' un mūsu attīstības komanda ''LU/BS Rīga''. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē virsroku ņēma mūsējie, taču šoreiz uzvara tika valmieriešiem - 91:113.

Līdzīgi kā mūsu komandas iepriekšējā spēlē otrdien, arī šoreiz pretinieks jau 1.ceturtdaļā spēja iegūt vairāku punktu pārsvaru, kas nozīmēja ''pakaļdzīšanos''. Otrā ceturtdaļa iesākās ar 21:29 un mūsējie šosezon jau bija pierādījuši, ka ir ar raksturu un no šādas situācijas var tikt ārā, taču šajā dienā lielāka apņemšanās acīm redzot bija mājiniekiem, kas sekojošajās 10 minūtēs pārsvaru palielināja par vēl 10 punktiem.

Edija Šlesera vadītās komandas uzdevums bija lauzt spēli 3.ceturtdaļā. Tā gan pagāja ar minimālu uzdevumu - 23:23, līdz ar to brīnumu atspēlēšanās tika atlikta uz spēles noslēdzošo nogriezni. Diemžēl šis mačs nebija mūsējo zīmē - nekam diži vairs nemainoties, ''LU/BS Rīga'' pirmo reizi šosezon savā grozā ielaida vairāk kā 100 punktu un piekāpās ar 91:113. Jāatzīst, ka arī 91 punkts uzbrukumā ir gana solīdi, taču tādu aizsardzību atkārtot nedrīkst.

LU/BS Rīga rindās rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Edvards Mežulis.

Nākošo spēli mūsējie aizvadīs pēc 2 nedēļām, 3.decembrī, kad savā laukumā uzņems Valkas SI/Smiltene komandu.