Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ričards Pinne. Foto: basket.lv
Ričards Pinne. Foto: basket.lv

Ričards Pinne triumfē ''Zvaigžņu spēles'' slam-dunk konkursā
BK Latvijas Universitāte
17.02.2018

Latvijas Universitātes basketbola komandas spēlētājs un FMF 1.kursa students Ričards Pinne piektdien, 16.februārī Tallinā notiekošajā Latvijas-Igaunijas apvienotās ''Zvaigžņu spēles'' ietvaros triumfēja slam-dunk konkursā, finālā pārspējot Ivaru Rihardu Žvīguru.

Konkurs noteikumi paredzēja, ka visi dankotāji pirmajā kārtā veica vienu danku, pēc kā labākie iekļuva finālā. Rādot lielisku sniegumu, finālā iekļuva mūsējais Ričards Pinne, tajā pārspējot citu latvieti Ivaru Rihardu Žvīguru (BK Jūrmala).

Konkursā piedalījās arī pieredzējušais dankotājs un LU basketbola sistēmas absolvents Kristaps Dārgais, kurš gan pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem izstājās jau priekšsacīkstēs.

Tāpat ''Zvaigžņu spēlē'' Latvijas izcilnieku sastāvā spēlēja viens no šīs sezonas LU basketbola līderiem Linards Jaunzems, turklāt OlyBet LBL komanda visā spēlē izcinīja uzvaru ar 127:126.

Pirmo reizi Latvijas un Igaunijas basketbola līgu ''Zvaigžņu spēle'' tika apvienota vienā pasākumā un risinājās Tallinā. Paredzams, ka nākamgad šis pasākums tiks aizvadīts Latvijā.

Sponsori: 

    

Atbalstītāji: