Sestdien, 6. martā, Pafbet Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēli aizvadīja BK "Latvijas Universitāte", kura BK "Liepāja" piekāpās ar rezultātu 71:86

Liepājnieki bijuši pārāki visās četrās iepriekšējās savstarpējās spēlēs šosezon. Šovakar Kurzemes komandai problēmas radās tikai pirmajā puslaikā, kura sākumā LU uz brīdi ieguva pat septiņu punktu pārsvaru (14:7). Tomēr tad "Liepāja" veica 18:4 izrāvienu, līdz pirmā ceturkšņa izskaņai paši iekrājot septiņu punktu vadību - 25:18. Uzreiz aizbēgt no pēdējā vietā kopvērtējumā esošajiem pretiniekiem gan liepājniekiem neizdevās, jo Norberta Strautiņa divi precīzie tālmetieni pēc kārtas ļāva LU no 24:33 pietuvoties līdz 32:33. Puslaiku pārtraukumā "Liepāja" devās ar septiņu punktu handikapu (46:39) kabatā.

Izšķiroša šajā cīņā izrādījās trešā desmitminūte, "Liepājai" tajā trīsarpus minūšu intervālā gūstot desmit punktus pēc kārtas, kas mājiniekiem deva salīdzinoši drošu +21 (69:48). Noslēdzošajā ceturtdaļā mājinieki nedaudz samazināja jaudu, tomēr pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, pārtraucot četru neveiksmju sēriju.

Rezultatīvākais spēlētājs bija Anrijs Miška, kuram 21 punkts un piecas bumbas zem groziem, kā arī Edvards Mežulis - 18 punkti, piecas atlēkušās bumbas un četras pārtvertās bumbas.