Trešdiena, 31. marts, dāvāja vienu no aizraujošākajām spēlēm "Douglas" Latvijas Sieviešu basketbola līgā. Elizabete Bulāne neļāva spēlei beigties pamatlaikā un pirmajā pagarinājumā sameta 10 punktus, nodrošinot Latvijas Universitātes uzvaru 50 minūšu cīņā pret BJBS "Rīga" juniorēm – 88:86.

Latvijas Universitāte trešdien nodrošināja otro vietu pamatturnīrā. Nopelnot devīto uzvaru, studentes kļuva “nenoķeramas”, jo savstarpējās spēlēs pret Liepāju izcīnījušas trīs panākumus. BJBS “Rīga” juniorēm uzvara bija nepieciešama, lai pakāptos uz ceturto pozīciju. Mājinieces cīnījās 50 minūtes, tomēr otrajā pagarinājumā atzina viešņu pārākumu.

LU dažas minūtes pirms pamatlaika beigām izrāvās vadībā – 56:54 un 58:56.  Pēdējā minūtē LU presings izprovocēja vairākas mājinieču kļūdas, bet Elizabete Bulāne pāris sekundes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu – 66:66.

Mūsu saspēles vadītāja turpināja spožo sēriju, pirmajā pagarinājumā sametot 10 no 12 Latvijas Universitātes punktiem. Nākamā “Georgia Tech” spēlētāja realizēja gan trīspunktu metienus pēc atkāpšanās soli atpakaļ, gan izkārtoja metiena pozīciju tuvāk grozam.

Kļeščova un Priede sarūpēja junioru izrāvienu – 81:84. Tālākās mājinieču pūles nobremzēja Latvijas Universitātes labākās aizsardzības spēlētājas. Anna Buša pārķēra bumbu, aizskrēja uzbrukumā un izprovocēja piezīmi, pēc tam nobloķēja pretinieci. Pretējā laukuma pusē LU uzbrukumu daudzkārt saasināja Luīze Šepte. Trīs sekundes pirms otrā pagarinājuma beigām tieši viņa realizēja uzvaru nesošos metienus no brīvmetienu līnijas – 88:86. Nikolai Priedei neizdevās nosūtīt spēli trešajā pagarinājumā.

Anna Buša sasniedza sezonas rekordu bloķētajos metienos, piecas reizes atstājot pretinieces “jaņos”.