Šovakar BK Latvijas Universitāte teju visu spēli dzenas pakaļ ogrēniešiem un piedzīvo otro zaudējumu šosezon.

Spēles rezultātu atklāt pirmajiem un izvirzīties vadībā ar plus 10 izdevās BK Ogre spēlētājiem. Rezultāts pēc spēlētām nepilnām četrām minūtēm bija 2:12. Ceturtdaļas izskaņā LU basketbolisti sasparojās un samazināja rezultāta starpību līdz 14:21.

Arī otro ceturtdaļu veiksmīgāk sāka pretinieki, ceturtdaļas otrajā pusē panākot plus 19. Precīzie Edvarda Mežuļa un Dāvida Vīksnes divpunktu metieni, kā arī Norberta Strautiņa trīs punktu gājiens ļāva starpību samazināt un puslaika pārtraukumā devāmies ar mīnus 12.

Trešajā ceturtdaļā gūti vien 8 punkti, savukārt ceturtā desmitminūte visražīgākā mūsējiem šovakar - uzvaram to ar 23:14. Diemžēl ar to nepietiek un kopsummā piedzīvojam otro zaudējumu šosezon - šoreiz pret BK Ogre.

LU: Vīksne 17, Kampuss 14, Strautiņš 12, Mežulis 4, Vitoļskis 4, R.Avotiņš 4, Miglinieks 3, Putāns 2, Briedis 2, E.Avotiņš 1, Vārna, Lucis.