Savu otro mājas spēli izbraukumā aizvada BK Latvijas Universitāte, bet uzvaru gūt neizdodas. Šovakar LU studentemi zaudējums pret medaļām bagāto BK Ventspili.

Spēles sākumā komandas apmainījās ar vairākiem precīziem metieiem, piektajā minūtē LU izvirzoties vadībā ar 16:12. Taču otrā piecminūte pirmajā ceturtdaļā veiksmīgāka bija pretiniekiem un nonācām iedzinēju lomā ar mīnus 7.

Otrajā ceturtdaļā mūsējiem punkti nekrājās tā, kā gribētos, un Ventspils spēlētāji savu pārsvaru varēja palielināt līdz pat divciparu skaitlim. Ceturtdaļas izskaņā laukumā devās Kristaps Čavars, kuram šī bija pirmā spēle augstākajā līgā, spēles rotācijā iesaistot visu divpadsmitnieku. Piecpadsmit minūšu pārtraukumā devāmies ar 34:45.

Noslēdzošo puslaiku ventspilnieki iesāka ar vairākiem precīziem tālmetieniem, pārsvaru dubultojot. LU basketbolistiem izdevās vairāki ātrie izrāvieni, taču pievilkt un atgūt sākumā esošo pārsvaru vairs nesanāca. Diemžēl trešais zaudējums šosezon - 71:94.

LU: Mežulis 23 (9 atl.b.), Kampuss 9, Vitoļskis 9, Putāns 8, R.Avotiņš 8, Strautiņš 5, Briedis 4, Miglinieks 3, Čavars 2, E.Avotiņš, Aleksandrovs, Lucis.