Šovakar mūsu basketbolisti devās uz Kurzemes pusi, kur pēc vairāk kā piecu gadu pārtraukuma spēlēja pret BK Saldus komandu. Pēdējo savstarpējo spēli komandas aizvadījušas 2015.gadā, kad Guntis Endzels bija BK Saldus galvenais treneris.

Spēles pirmajās minūtēs mājinieki gana ātri panāca plus 6, Tomam Upem grozā raidot precīzu trejaci. BK LU sportisti neļāva pretiniekiem nekur tālu aizmukt un ātri vien rezultātu izlīdzināja. Ceturtdaļas otro pusi rezultatīvāk aizvadīja BK Saldus un, trāpot vairākus precīzus tālmetienus, izvirzījās atkārtoti vadībā, pirmo desmitminūti noslēdzot ar 18:25.

Otrās ceturtdaļas laikā rezultāts bija svārstīgs - visu pirms LU basketbolisti to izlīdzināja, bijušais LU spēlētājs Rendijs Feikners panāca plus četri Saldus sportistiem, taču Alberta Putāna veiksmīgās darbības aizsardzībā, kā arī precīzie metieni uzbrukumā ļāva mūsu basketbolistiem lielajā pārtraukumā doties ar plus 3 - 40:37.

Pēc piecpadsmit minūšu pārtraukuma Latvijas Universitātes puiši ātri vien panāca plus desmit, nemaz neapsverot domu laist pretiniekus diži tuvāk. Pēc spēlētas pusstundas - 61:53.

Noslēdzošās desmitminūtes ievadā Reinis Otersons starpību uz rezultāta tablo samazināja līdz vienam metienam, taču Valtera Brieža precīzie soda metieni un trejacis neļāva mājiniekiem pārņemt vadību. Saldus basketbolisti par visu varu centās mūsējos panākt, tas viņiem neizdevās. Spēli noslēdzam ar pavisam apaļu rezultātu - 80:70.

18 punkti šovakar Valteram Briedim, Edvards Mežulis izcēlās ar double-double - 15 punkti un 11 izcīnītas atlēkušās bumbas.

LU: Briedis 18, Mežulis 15 (11ab), Vīksne 9 (5rp), Vitoļskis 8, Kampuss 7, Strautiņš 7, E. Avotiņš 7, Putāns 6, Miglinieks 2, R. Avotiņš 1, Vārna, Čavars.

Atbildes spēle mūsu mājas zālē jau trešdien, 1.decembrī, 18.30.