Latvijas Universitāte svētdien Ogrē zaudēja arī Latvijas Basketbola līgas bronzas sērijas trešajā spēlē un noslēdza izslēgšanas spēles ceturtajā vietā.

Studenti izbraukumā ar rezultātu 64:72 (20:21,19:18, 12:11, 13:22) piekāpās “Ogres” basketbolistiem, sērijā līdz trīs uzvarām zaudējot ar 0-3.

Pirmajā spēles ceturksnī mājiniekiem izdevās sakrāt pat septiņu punktu pārsvaru, taču ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:20 mājinieku labā. Arī otrajā ceturtdaļā abas vienības spēlēja līdzvērtīgi, dodoties puslaikā ar neizšķirtu – 39:39.

Tikmēr trešā ceturtdaļas ievadā LU centrs Edvards Mežulis guva savainojumu, un ogrēniešiem izdevās gandrīz visu spēles nogriezni turēties vadībā, taču īsi pirms ceturtdaļas izskaņas studentiem izdevās piecu punktu izrāviens, samazinot deficītu līdz vienam punktam (50:51).

Tikmēr noslēdzošā ceturtdaļā sākās cerīgi, LU izvirzoties vadībā ar piecu punktu pārsvaru, taču tobrīd ogrēniešiem talkā nāca pieredzējušais saspēles vadītājs Rinalds Sirsniņš. Turpinājumā spēle ritēja saspringti, taču veiksmīgāk nospēlēja “Ogres” basketbolisti, nodrošinot uzvaru ar sešu punktu starpību un bronzas godalgas.

LU rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā bija Dāvids Vīksne, kurš guva desmit punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, deviņus punktus guva Norberts Strautiņš, bet vēl astoņu pievienoja Mežulis.

Mājinieku rindās Jānis Antrops, aizvadot vienu no rezultatīvākajām karjeras spēlēm, guva 33 punktus, kamēr Kristaps Dārgais, gūstot 15 punktus un izcīnot 12 atlēkušās bumbas, sakrāja “double-double”.