Visbiežāk spēli vērojam no skatītāju skatu punkta, bet vai zini, kas vēl noskatās visu spēli, bet nesēž skatītāju tribīnēs un ir tuvāk laukumam? Tās ir karsējmeitenes, kuras spēles pārtraukumos priecē skatītājus ar krāšņiem un atlētiskiem priekšnesumiem. Piedāvājam ieskatīties kā spēle izskatās no mūsu karsējmeitenes Lāsmas prizmas.

“Pirms spēles sākuma un izsaukšanas izskrējām pirms puišiem, lai viņus izsaucot varētu viņus vislabāk atbalstīt. Kad spēle sākās, ieņēmām savas vietas pie gala līnijas, lai traucētu, novērstu pretinieku uzmanību un kārtīgi atbalstītu LU basketbolistus. Spēle sākās lēni, kad iemeta mūsu komanda - skaļi atbalstījām. Turpmākās minūtes norisinājās sīva cīņa un otrās ceturtdaļas pēdējā sekundē Norberts gandrīz trāpija lielisku metienu! Puslaikā devāmies ar 1 punkta deficītu. Trešā ceturtdaļa turpinājās ar līdzīgu rezultātu līdz pretinieki veica lielu izrāvienu. Reinis Avotiņš trešās ceturtdaļas beigās veica spēcīgu un acīm tīkamu bumbas triecienu grozā no augšas. Diemžēl, ar šo nepietika, lai mūsu komandai izdotos noķert pretinieku un iekļūt atpakaļ spēlē - rezultātā zaudējums ar rezultātu 53:73. Spēles rezultatīvākais spēlētājs - Norberts Strautiņš ar 11 gūtiem punktiem. Visas spēles gaitā - minūtes pārtraukumos, kā arī laukuma maliņā uzmundrinājām un gavilējām par LU basketbolistiem!”

Nākamā mājas spēle jau 28.janvārī, plkst. 15:00 pret "Tartu Ülikool Maks & Moorits". Tiekamies!