Vakar, 12.februārī mūsu vīriešu basketbola komanda BK "Latvijas Universitāte" spraigā izbraukuma spēlē piekāpās "Viimsi/Sportland" komandai.

Spēle pirmā ceturtdaļa iesākās sīvi. Lai arī mūsējiem lielāko pirmās ceturtdaļas laiku sanāca noturēties vadībā, pirmā ceturtdaļa mūsējiem noslēdzās ar 3 punktu deficītu (19:22).

No otrās ceturtdaļas sākuma, līdz trešās ceturtdaļas vidum lielāko daļu priekšgalā atradās mūsu basketbolisti, kuru rīcībā otrajā ceturksnī trīsreiz bija desmit punktu pārsvars (38:28, 40:30 un 42:32). Spēles noslēdzošajā ceturtdaļā mājinieki spēja samazināt mūsu basketbolistu iegūto pārsvaru un sākās cīņa punkts punktā. Izšķirošas izrādījās spēles noslēdzošās trīs minūtes, kad, rezultātam esot 71:74 "Viimsi" labā, caurgājienos uz grozu metiens neizdevās Edvardam Mežulim un Dāvidam Vīksnem. Mežulim gan vēlāk izdevās trāpīt divus soda metienus, panākot 73:74. Spēles noslēgumā mūsējiem nesanāca atgūt vadību un spēle noslēdzās ar 73:76 mājinieku labā.

Mūsu komandā pa 15 punktiem iemeta gan Dāvids Vīksne, gan Ričards Vitoļskis.