Vakar, 1.martā Latvijas Universitātes basketbola komanda mājas spēļu zālē uzņēma "VEF Rīga" komandu. Šī mēneša pirmajā spēlē diemžēl LU komandai neizdevās panākt uzvaru. Spēle noslēdzās ar rezultātu 56:79 "VEF Rīga" komandas labā.

Spēles rezultātu atklāja pretinieki un dominējošo pozīciju "VEF Rīga" komandai izdevās saglabāt arī līdz spēles beigām. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 18:26. Otrās ceturtdaļas laikā mūsējiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz -5 puntiem, taču arī puslaikā devāmies iedzinēju lomā ar rezultātu 29:43.

Trešajā ceturtdaļā mūsu basketbolisti sarosijās un izdevās samest vairāk punktus nekā pretiniekiem, taču ar to bija par maz, lai izlīdzinātu kopējo spēles rezultātu un izvirzītos vadībā. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 44:60. Noslēdzošajā ceturtdaļā VEF Rīga" turpināja dominēt un spēle noslēdzās ar rezultātu 56:79. Par rezultatīvāko LU spēlētāju kļuva Reinis Avotiņš ar 14 punktiem, bet Lauris Blaus un Dāvids Vīksne pievienoja desmit punktus.

Mūsu "Latvijas Universitāte" nākamo spēli aizvadīs pēc trim dienām, viesojoties pie "Parnu Sadam".