Vakar, 10. aprīlī, basketbola komandai "Latvijas Universitāte" norisinājās ceturtdaļfināla sērijas otrā spēle pret basketbola komandu “Liepāja”, kurā mūsējie izcīnīja uzvaru ar rezultātu 82:67, izlīdzinot rezultātu sērijā (1:1), jo ceturtdaļfināla pirmajā izbraukuma spēlē piekāpās liepājniekiem. Sērijās cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Spēles sākums bija ļoti līdzvērtīgs, taču vairāk dominēja mūsējie. Otrās ceturtdaļas sākumā noturējām ļoti labu aizsardzību, kas ļāva doties ātros pretuzbrukumos. Puslaika pārtraukumā devāmies ar 10 punktu pārsvaru. Pēc puslaika pārtraukuma precīzus uzbrukumus realizēja Toms Skuja un Lauris Blaus. Liepājnieki nespēja tikt tuvāk par septiņu punktu starpību. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 60:52. Arī noslēdzošajā ceturtdaļā mūsu vīri izšķirošajos brīžos ļoti labi spēlēja aizsardzībā. Tas ļāva realizēt pretuzbrukumu un spēles izskaņā LU svinēja uzvaru ar 82:67.

Rezultatīvāko spēlētāju vidū bija Dāvis Vīksne, kurš guva 16 punktus, Ričards Vitoļskis – 12, Reinis Avotiņš – 11 un Pauls Miglinieks – 11 punktus.

Sērijā līdz trīs uzvarām šobrīd neizšķirts – 1:1. Nākamā spēle norisināsies ceturtdien izbraukumā – Liepājā. Savukārt jau sestdien, 15. aprīlī, plkst. 17.00 uzņemsim basketbola komandu "Liepāja" mūsu mājas arēnā – Rimi Olimpiskajā centrā.