“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros trešdien, 15. novembrī BK “Latvijas Universitāte” aizvadīja mājas spēli pret “Rīgas Zeļļi”, kur spēles izskaņā mūsējie piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 59:88.

Spēli atklāja LU komandas spēlētāji Edvards Lucis ar 1 soda metienu un Otto Fārenhorsts ar 2 punktiem no groza apakšas. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 12:14. Otrās ceturtdaļas sākumā turējāmies tuvu pretiniekiem, taču ceturtdaļas piektajā minūtē pretiniekiem izdevās lauzt spēles gaitu un pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 31:46. Otrajā ceturtdaļā mūsu rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Rūdolfs Švītiņš ar 7 punktiem. Trešo ceturtdaļu atklāja mūsu komandas spēlētājs Norberts Strautiņš ar 3 punktiem, taču ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 44:67. Spēle noslēdzās ar rezultātu 59:88. LU komandai rezultatīvākās bija otrā un trešā ceturtdaļa ar 16 punktiem, taču šoreiz tas nepalīdzēja apsteigt pretiniekus. Lielisku sniegumu spēlē parādīja mūsu komandas spēlētājs Elvijs Frīdenbergs, kurš bija tuvu double-double ar 10 punktiem un 9 atlēkušām bumbām. Rezultatīvākais spēlētājs no LU komandas bija Rūdolfs Švītiņš ar 12 punktiem. Efektivitātes ziņā abiem spēlētājiem tuvu bija Norberts Strautiņš ar 8 punktiem, 4 rezultatīvām piespēlēm un 2 pārķertām bumbām. Lepojamies ar mūsējiem! Nākamā spēle izbraukumā šo svētdien, 19.novembrī plkst. 17:00 pret “Tallinn Kalev/SNABB” komandu Rakvere Spordihall centrā.