“Latvijas Universitāte” ceturtdien “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas otrajā spēlē nespēja izrādīt pietiekoši sīvu pretestību “VEF Rīga” un piedzīvoja zaudējumu.

LU laukuma saimnieku lomā ar rezultātu 64:114 (19:31, 15:26, 16:28, 14:29) atzina “VEF Rīga” pārākumu, sērijā līdz trīs uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Atšķirībā no pirmās spēles pusfinālsērijā otrajā mačā “vefieši” jau spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 10:0, bet puslaiku mājinieki noslēdza ar 23 punktu deficītu (34:57).

Arī šo spēli studentu pretinieki, metot ar lielisku precizītāti, noslēdza gūstot vismaz 100 punktus.

LU no otrā zaudējuma sērijā neglāba Gustava Kampusa 13 gūtie punkti, kam Dāvids Vīksne pievienoja vēl 12 punktus. Savukārt septiņus punktus guva Alberts Putāns, kamēr astoņus sakrāja Kristaps Čavars.

Uzvarētāju rindās Džeilens Railijs ar 20 gūtajiem punktiem, realizējot piecus tālmetienus, bija rezultatīvākais, Ronalds Karijs izcēlās ar 16 punktem, bet Artis Ate sakrāja iespaidīgu +/- rādītāju +46.

Pusfināla sērijai notiekot līdz vienas komandas trīs uzvarām, nākamā spēle, kurā laukuma saimnieki būs “VEF Rīga” paredzēta svētdien.

LU pusfinālā spēlē pirmo reizi kopš 2012.gada. Studenti ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā mačā pieveica “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” basketbolistus.