Karsējmeiteņu komanda

Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komanda dejo jau 15. sezonu!

Šī karsējmeiteņu komanda katru gadu piedzīvo dažādas pārmaiņas, kas tikai un vienīgi virza uz panākumiem, izaugsmi un mērķiem, kurus izvirzījusi trenere kopā ar komandu! Šī gada sezona iesākusies draudzīgi un spilgti.

Kas ir mūsu mērķis? Baudīt, mīlēt to, ko darām un attīstīties! Virzīties uz vēl augstāku kvalitāti un kļūt izcilām individuāli, kā arī celt komandas līmeni arvien augstāku un augstāku! Meitenes pavada daudz laiku kopā - kā akrobātikas un horeogrāfijas treniņos, tā arī fiziskās sagatavotības treniņos un deju nodarbībās. Tas ir vainagojies ar lielisku saliedētību starp komandas biedrenēm un draudzīgumu. 

Latvijas Universitātes karsējmeitenes piedalās dažādos pasākumos un atbalsta tos, kā, piemēram: Dinamo Rīga spēlēs, Ghetto Games organizētajos pasākumos, dažādos volejbola pasākumos, kā arī prestižajā starptautiskajā triju zvaigžņu volejbola turnīrā, kas norisinājās Jūrmalā, “Krastu Mačs” pasākumā, Ādažu sporta skolas izlaidumā, programmas “SPORTO VISA KLASE” noslēguma pasākumā, atklājot to un daudzos citos. 

 

Lai iegūtu informāciju par uzņemšanu, seko līdzi sociālajos tīklos vai droši sazinies ar mums. 
E-pasts: karsejmeitenes@lu.lv