Latvijas Universitātes Karsējmeiteņu komanda

10. sezonā Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komandā dejo 13 apburošas meitenes. Šobrīd komandā ir pārstāvētas 9 Latvijas Universitātes fakultātes.

Latvijas Universitātes karsējmeitenes atbalsta basketbola komandu „Latvijas Universitāte”, kas startē Latvijas Basketbola Līgas 1.divīzijā - OlyBet Latvijas Igaunijas basketbola līgā. Komanda piedalās starptautiskos un Latvijas basketbola, florbola, volejbola, futbola, hokeja un citu sporta veida pasākumos.

Treniņi notiek četras reizes nedēļā, no kuriem trīs tiek aizvadīti Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes zālēs un viens Elektrum Olimpiskā centra vingrošanas zālē. Treniņu uzdevumi ir jaunas horeogrāfijas un akrobātisko triku apguve, priekšnesumu pilnveidošana un fiziskās sagatavotības attīstīšana.

Komanda 2012./2013.gada sezonā ieguva 1.vietu I Latvijas augstskolu karsējmeiteņu čempionātā un kļuvusi par Latvijas basketbola līgas „Zvaigžņu spēle” ietvaros organizētā karsējmeiteņu konkursa čempionēm. Starp Latvijas karsējkomandām mūsu augstskolas komanda jau 5 gadus ierindojas top trīniekā. Tāpat atzinības ir gūtas dažādos starptautiskos karsējmeiteņu konkursos Krievijā un Lietuvā.

Jau septiņus gadus komandas dalībnieces saņēmušas Latvijas Universitātes rektora atzinību par teicamiem sasniegumiem sportā un Latvijas Universitātes vārda popularizēšanu.

Katru gadu maijā un septembrī jauno dalībnieču atlases konkurss veicina jaunu dejotgribētāju pievienošanos kolektīvam, kuras nākamo gadu gaitā kļūst par komandas neatņemamu sastāvdaļu.

Kontakti: e-pasts: karsejmeitenes@lu.lv

 

Sekojiet līdzi LU karsējmeiteņu gaitām